Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

BeStrong Kondipark Középiskolai Bajnokság

2015. május 17-én a Debreceni Egyetem Agrártudományi Centrumában került megrendezésre a BeStrong Kondipark Középiskolai Bajnokság, melyre mintegy 68 diák nevezett.

A rendezvényt a BeStrong Kondipark megbízásából a Hajdú Rendészeti Sportegyesület bonyolította le. Az esemény fő támogatója ezúttal is a Szertár Sportbolt volt.

Az esemény díszvendégei
Berki Krisztián olimpiai bajnok, háromszoros világbajnok, hatszoros Európa-bajnok tornász, valamint

Szarka Ákos street workout világkupa győztes, világbajnoki bronzérmes sportolók voltak.

A nap során az eseményre több százan látogattak ki.

A rendezvényen a HRSE Vitalitás Szakosztálya egészségmegőrző progamokkal szerepelt.
Török Alíz és a Masszőröm Gyuri ingyenes masszázzsal, kezeléssel és tanácsadással segítette a versenyzőket és vendégeket egyaránt.

Szarka Ákos és a Derecskei Street Workout csapat a nap folyamán többször is látványos bemutatót tartott.

A Vénkerti Diáksport Egyesület Torna Szakosztályának ifjú tornászai szintén látványos bemutatóval lepték meg az érdeklődőket.

A HRSE fitnesz bemutatója Ábrók Anita vezetésével remek kikapcsolódást nyújtott.

A HRSE Defendo Szakosztálya közelharc bemutatóval lepte meg a közönséget.

Gorzsás János harcművész a HRSE Defendo Szakosztályának tagja látványos Hun Gar Kung-fu bemutatót tartott. Ezen alkalommal került sor János nyár végi Guinness rekord kíséretének első felkészülő gyakorlatára.