III. Decathlon Nagyerdei Félmaraton

2017.09.25

B E S Z Á M O L Ó

2017. szeptember 23-án egyesületünk a Debreceni Kilométerek Sportegyesület társszervezője volt a III. Decathlon Nagyerdei Félmaraton lebonyolításában.

A futóversenyen kiegészítő rendészeti kategóriát hirdettünk, amely hivatalosan is szerepelt a Belügyminisztérium Sportnaptárában.

A rendészeti kategória fővédnöke Vincze P. Márton Úr, a Magyar Rendészeti Sportszövetség ügyvezető elnöke, a ROKK Rendészeti Szervek Kiképző Központjának vezetője volt, aki a helyszínen szurkolt a versenyzőknek és díjakat adott át.

A díjátadók között üdvözölhettük Molnár Péter r. százados Urat, a HBMRFK Oktatási- és Kiképzési Alosztály vezetőjét is.

Egyesületünk 14 futóval és 12 önkéntessel vett részt az esemény megvalósításában.

3. Horváth Tamás

Továbbá egyesületünk színeiben negyedmaratoni futamban Dombi Katalin 3. helyen, míg Kiss Márton 2. helyen végzett.

Korcsoportos versenyben Rácz Ildikó, Dombi Katalin, Kiss Márton is a dobogó legfelső fokára állhatott.

Hálásan köszönjük a Debreceni Kilométerek Sportegyesület-nek, hogy idén is partnerek lehettünk!